AKTUALIZACE Bohoslužby v době Vánoc a dále

Milí přátelé,

v návaznosti na rozhodnutí Vlády ČR o přechodu do 5. stupně PES upravujeme bohoslužby v našem sboru následovně.

Vánoční svátky oslavíme TAKTO - ZMĚNA OPROTI PŮVODNÍMU PLÁNU:

Štědrovečerní nešpory budou 24/12 od 15 hodin ONLINE.

Půlnoční v šonovském kostele bude 24/12 od 22 hodin. Bude bez programu, kostel bude otevřen pro osobní ztišení a meditace od 22. do 23. hodiny.

25/12 budou slavnostní bohoslužby s vysluhováním Svaté Večeře Páně v Náchodě od 9 hodin pro náchodské a v 10:30 pro přespolní.

Původně plánované odpolední bohoslužby v Bohuslavicích se kvůli koronavirovým karanténám RUŠÍ.

Bohoslužby od neděle 27.12., od kdy platí 5. stupeň PES, jsou ZRUŠENY. Přípravy pro domácí pobožnosti budou distribuovány stejně jako dříve e-mailem a do schránek, vyjma neděle 27. 12. Tuto neděli, prosíme, využijte nabídky televize, rozhlasu či internetu.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na shledání v příznivější době.