Pozvánky na další dva koncerty

Kromě dnešního koncertu ve Stroužném (viz níže), zveme na další dva - určitě krásné - koncerty.

Ve čtvrtek 17.8. od 19 hodin se v našem evangelickém kostele v Šonově (Václavicích) koná v rámci festivalu "Varhanní léto 2017" koncert Michala Novenka. Plakát najdete zde, pozvěte prosím i své přátele a známé! Pan Novenko má i svoji vizitku na Wikipedii.

Farnost Neratov nás srdečně zve na koncert Foerstrova komorního pěveckého sdružení Praha - koncert se koná v Neratově v úterý 22.8. od 18 hodin. Plakát zde. Toto výborné pěvecké sdružení nedávno získalo 1.místo na sborovém festivalu v Montraux - podrobnosti ke sdružení naleznete na jejich webových stránkách, mají zde i ukázky ze soutěže v Montraux.